YouTube Capture

YouTube Capture iPhone için

Doğrudan YouTube'a kaydet ve yükle

YouTube Capture , Google'ın iOS 5 ve sonraki sürümlerini çalıştıran bir iPhone veya iPad'den doğrudan YouTube ve sosyal ağlara kaydetmenizi ve yüklemenizi sağlayan bir video uygulamasıdır.

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Kullanımı kolay
  • Çeşitli sosyal ağlarda paylaş
  • İyi düzenleme seçenekleri

DEZAVANTAJLAR

  • Google hesabının yüklenmesi gerekiyor

Çok iyi
8

YouTube Capture , Google'ın iOS 5 ve sonraki sürümlerini çalıştıran bir iPhone veya iPad'den doğrudan YouTube ve sosyal ağlara kaydetmenizi ve yüklemenizi sağlayan bir video uygulamasıdır.

Özellikler

App kullanımı kolaydır. Google hesabınıza giriş yaptıktan sonra, videoları Google+ , Facebook ve Twitter üzerinden yükleyebilir ve paylaşabilirsiniz. YouTube Capture, 480p veya 720p (ve iPad'de 1080p) kaydetme seçeneğine sahiptir ve kliplerin ne kadar uzun olabileceğine dair bir sınırlama yoktur.

Kullanılabilirlik

Varsayılan olarak, cihazı yatay modda döndürdüğünüzde, uygulama kayda başlayacaktır. Kaydı bitirdikten sonra bir başlık girebilir, videoyu farklı sosyal ağlara paylaşabilir ve videoyu geliştirebilirsiniz.

Kalite

YouTube Capture'daki geliştirmeler, renk düzeltme, sabitleme, video kırpma ve farklı stok müzikleri ekleme seçeneklerine sahiptir. Tam teşekküllü bir video düzenleyici ile aynı miktarda seçeneğe sahip değilsiniz, ancak videoları arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde paylaşmak istiyorsanız YouTube Capture mükemmel bir seçenektir.

Sonuç

YouTube Capture, YouTube için harika, basit bir video kaydedici ve yükleyicidir. Web sitesi sürümünün de içerdiği düzenleme özelliklerinin birçoğu vardır, ancak YouTube Yakalama, tam işlevli bir video kayıt ve yükleme programı için bir yedek değildir.

İPad ve iPad mini için yeni. Bir videoyu filme alın ve YouTube'u arka plan müziği, otomatik renk düzeltme ve otomatik sabitleme ile anında hazır hale getirin. Videonuzu YouTube'a yükleyebilir ve aynı zamanda Facebook, Twitter ve Google + 'da paylaşabilirsiniz.

Değişiklikler

  • İPad ve iPad mini için yeni. Bir videoyu filme alın ve YouTube'u arka plan müziği, otomatik renk düzeltme ve otomatik sabitleme ile anında hazır hale getirin. Videonuzu YouTube'a yükleyebilir ve aynı zamanda Facebook, Twitter ve Google + 'da paylaşabilirsiniz.

iphone için Video en fazla indirilenler

YouTube Capture

İndir

YouTube Capture 2.0.2

YouTube Capture hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×